Antikuperozní gel posílí žilní stěny tak, že u nich nedochází k následnému poškozování. Již vzniklé žilky světlo zesvětluje.
Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak jako rostliny pracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.
Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.
Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká, vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Laser je tedy světlo se specifickými vlastnostmi a tím povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Při průchodu světla se zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.
Podle účinku na organismus ho můžeme dělit na tři hlavní skupiny:
- Analgetický – potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelnou energií na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizačního světla.
- Protizánětlivý – nastává působením polarizačního světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů
- Biostimulační – zvýšený přísun světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk
Procedura trvá od 20 – 30 minut, v závislosti na hloubce poškození pleti.
Klientka může přijít nalíčená, odlíčíme, a pokud si bude přát, nalíčíme.
Toto ošetření může podstoupit každý, kontraindikace nejsou žádné.